Справа “ПриватБанку”: Генпрокуратура почала розслідувати тиск на суддів

ГПУ розпочала досудове розслідування за фактом можливого втручання в діяльність суддів. Об этом сообщает diletant.in.ua со ссылкой на СМИ.


Генеральна прокуратура України розпочала досудове розслідування за фактом можливого втручання вищих посадових осіб держави в діяльність суддів під час засідання РНБО 18 квітня 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва.

“За результатами розгляду заяви суддів Окружного адміністративного суду міста Києва Генеральною прокуратурою України було внесено відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування за фактом можливого втручання в діяльність суддів вищими посадовими особами держави під час засідання РНБО 18 квітня 2019 року. Зокрема, йдеться про ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 376 КК України”, — йдеться у повідомленні.

Судді колегії, яка ухвалила рішення у справі щодо націоналізації “Приватбанку”, в заяві до Генпрокуратури й Державного бюро розслідування просили розпочати досудове розслідування щодо глави держави, міністра юстиції та голови НБУ – і притягнути їх до кримінальної відповідальності.

Читайте також: На Прикарпатті не розминулась автівка та мотоцикл: Двоє водіїв у лікарні

Джерело статті: “https://ukr-space.com/news/92029”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя