"У скандалі навколо тиску Трампа на Україну перемогла Росія", - Washington Post

Росія може використовувати цю історію, щоб показати Україну як державу, якою неправильно керують.

Об этом сообщает u-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

У скандалі навколо телефонної розмови президентів США та України Дональда Трампа і Володимира Зеленського перемогла Росія. Про це пише Washington Post, передають Патріоти України.

Як зазначає видання, Росія може використовувати цю історію, щоб показати Україну як державу, якою неправильно керують. А оскільки скандал стосується газового сектора, Москва буде наполягати на тому, щоб Західна Європа просувала проект “Північний потік-2”.

Коментар Трампа під час прес-конференції з президентом України про те, що Зеленський і Путін мають “вирішити свою проблему”, є “катастрофою” для України, каже експерт Костянтин Батоцький. Адже з цього випливає, що Україна не завжди може сподіватися на США. А це гірше, ніж сама телефонна розмова між лідерами.

Батоцький вважає, що відставка спецпредставника Держдепартаменту по Україні Курта Волкера є ще однією “поразкою” для України. Він був “гравцем”, який би допоміг Україні вийти з кризи. “Росіяни дуже цьому радіють”, – говорить експерт.

Експерт Григорій Фролов зазначає, що Росія працює в трьох напрямках, намагаючись послабити Трампа, Зеленського і Байдена.

Однак у Зеленського є позитивні якості, додає Фролов. Оскільки він популярний на Сході України і уникає націоналістичних гасел, Кремлю важко зробити з нього ворога. До того ж, він уособлює перехід влади до нових облич, це також не подобається Росії.



Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/u-skandali-navkolo-tysku-trampa-na-ukrainu-peremohla-rosiia--washington-post-298391.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя