У Полтаві  поліцейський охорони врятував життя чоловiку

Повертаючись зі служби додому, капітану поліції Дмитру Кунерту неочікувано довелось реанімувати чоловіка, який втратив свідомість у середині супермаркету в Шевченківському районі Полтави.

Об этом сообщает Руспрес

Перебуваючи біля каси поліцейський почув гучний звук. Озирнувшись, офіцер побачив, що на підлозі лежить чоловік. Виявилось, що відвідувач магазину раптово втратив свідомість та впав.

Під час огляду чоловіка поліцейський не виявив ознак життя. Відтак зорієнтувавшись у ситуації, Дмитро одразу приступив до надання першої домедичної допомоги.

Розуміючи, що людина може в найближчі хвилини загинути внаслiдок зупинки серця, офіцер поліції перевернув чоловіка на бiк, розтиснув щелепу i, звiльнивши дихальнi шляхи, розпочав серцево-легеневу реанімацію. Одночасно працівники закладу викликали карету екстреної медицини.

Невдовзі серце непритомного почало свою роботу, дихання вирівнялось і він поступово почав приходити до тями.

"Стресова для оточуючих ситуація змусила мене діяти швидко, оскільки від цього залежало життя людини", — повідомив офіцер поліції Дмитро Кунерт.

Лікарі швидкої допомоги прибули на місце події за кілька хвилин і забрали потерпілого для подальшого надання фахової допомоги в медичній установі.

За словами лікарів, заходи з реанімації поліцейський зробив вчасно і на досить високому професійному рівні. У ситуаціях, коли рахунок йде на секунди, будь-які зволікання могли б закінчитися для 32-річного чоловіка трагічно.

Управління поліції охорони в Полтавській області

Поділитись

Джерело статті: “https://stopcor.org/u-poltavi-policzejskyj-ohorony-vryatuvav-zhyttya-choloviku/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя